|
Timemanagement |
|
Trainingscode:
TITIM
Categorie:
Softskills / Prince2 / ITIL - Softskills Dagen:
2 Prijs:
€ 750 (excl. btw)
U bepaalt waar en wanneer: Deze training wordt op aanvraag voor u ingepland. Neem hierover vrijblijvend contact met ons op via telefoonnummer 088-4284848 of e-mail:
Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken
De onderstaande training kan zowel bij u incompany als op één van onze opleidingslocaties plaats vinden.
Doelgroep: U ervaart werkdruk en u neemt uw werk geregeld mee naar huis. U hebt het gevoel dat u de controle en het overzicht over uw werk kwijt bent. Bovendien merkt u dat u uw omgeving veel invloed laat hebben op uw tijdsindeling en u kunt dat niet eenvoudig bijsturen. Voorkennis: • Geen specifieke voorkennis vereist.
Duur: 2 dagen
Cursusinhoud: We besteden aandacht aan de principes van timemanagement, zodat u in staat bent om doelen en prioriteiten te stellen. Ook kijken we naar de werkplekinrichting. Tussen dag 1 en dag 2 van de training kunt u het geleerde in de praktijk brengen. De tweede dag van de training besteden we met name aandacht aan het oefenen met vaardigheden zoals “nee-zeggen”, delegeren en onderhandelen, zodat u ook in staat bent om uw omgeving aan te sturen.
|