Download cursusrooster
              Cursusrooster 
                     2012
Bel ons op telefoonnummer 088-428 48 48
088 - 428 48 48
Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken
  Beschikbare trainingen
Microsoft Office 2007 - 2010 – Access à la Carte Afdrukken
Trainingscode: MSACC10AC
Categorie: Microsoft - Office - maatwerk
Dagen: 0,5
Prijs: € 145 (excl. btw)

U bepaalt waar en wanneer:
Deze training wordt op aanvraag voor u ingepland. Neem hierover vrijblijvend contact met ons op via telefoonnummer 088-4284848 of e-mail: Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken



Met “Access à la Carte” stelt u zelf de inhoud én de duur van uw Access maatwerk training samen. Of u nu de basisvaardigheden wilt verbeteren of door wilt groeien naar gevorderd of expert: de keuze is aan U.

Bepaal zelf wat u wilt leren met onze à la Carte trainingen.

 

De cursist werkt tijdens een Access à la Carte training zelfstandig en op eigen tempo het aangeboden cursusmateriaal door. De docent treedt hier begeleidend bij op. Aan de docent kan naar behoefte specifieke uitleg worden gevraagd.

 

Doelgroep:

Eindgebruikers die zelf de inhoud en duur van hun Access training samen willen samenstellen.

 

Voorkennis:

  • Algemene computervaardigheden

Waarom Access à la Carte

In reguliere basis- en gevorderden trainingen worden ook onderwerpen behandeld die u al beheerst of die niet voor u van toepassing zijn. Dat loopt soms op tot 30 – 40% van de trainingsduur. Deze tijd had u beter kunnen besteden aan het opdoen van nieuwe kennis en vaardigheden.

 

Hoe werkt Access à la Carte?

Voor het samenstellen van een Access à la Carte training maakt u gebruik van ons intakeformulier. Op het intakeformulier staan de beschikbare onderwerpen (onderverdeeld in hoofstukken) vermeld.

De cursist bepaalt welke onderwerpen relevant voor hem zijn. Per hoofdstuk is de benodigde studietijd vermeld zodat direct voor u duidelijk is wat de totaal benodigde tijdsduur van de maatwerk-training(en) is. Uw cursusmateriaal wordt door ons op maat samengesteld en voorzien van de door u gekozen hoofdstukken.

Inschrijven voor Access à la Carte gebeurt per dagdeel van 3 uur. Bij inschrijving ontvangen wij graag het door u ingevulde intakeformulier. Op basis van de door u gekozen hoofdstukken ziet u hoeveel dagdelen u dient in te plannen. Bij de Access à la Carte sessies is een docent aanwezig om u te begeleiden.

Access à la Carte is beschikbaar voor Office 2007 en Office 2010.

 

Cursusinhoud / intakeformulier

Advies en ondersteuning

Twijfelt u over welke onderwerpen of hoofdstukken voor u het meest geschikt zijn. Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag bij het samenstellen van uw Access à la Carte training.

 

Maatwerk groepstrainingen:

Het is ook mogelijk om “Access à la Carte” trainingen te organiseren specifiek voor uw organisatie. Deze maatwerktrainingen kunnen georganiseerd worden in onze opleidingscentra, en ook bij u op locatie. Neem contact met ons op voor meer informatie en prijzen.

 

Uw voordelen:

  • Cursusmateriaal op maat
  • Volgen van cursus op eigen tempo
  • Leren waar en wanneer u wilt
  • Persoonlijke ondersteuning door de trainer
  • Optimaal rendement voor geïnvesteerde tijd
  • Geschikt voor ECDL en Microsoft Office Specialist (MOS) certificering

Examen:         ECDL, MOS (Microsoft Office Specialist)